Dil Seçiminiz
Anasayfa  /  HAKKIMIZDA « Geri Dön
 
Eksim Elektrik

Eksim Elektrik İthalat İhracat ve Toptan Ticaret A.Ş. yurtiçinde ve yurtdışında elektrik ticareti alanında faaliyet göstermek amacı ile 2010 yılında kurulmuş bir Eksim Yatırım Holding şirketidir.

Şirket, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) tarafından verilen “Tedarik Lisansı” ile enerji sektöründe başarıyla faaliyet göstermektedir.

Eksim Yatırım Holding’in gücünden destek alarak müşterilerine sürekli ve güvenli hizmet sağlayan Eksim Elektrik, satışını gerçekleştirdiği elektrik enerjisinin tamamını bünyesindeki yenilenebilir kaynaklardan sağlamaktadır

Eksim Elektrik, Elektrik piyasası mevzuatına ve dinamiklerine hakim uzman kadrosuyla serbest tüketicilere en uygun fiyatlı, kaliteli ve kesintisiz elektrik tedarik etmek amacıyla sektöründeki çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir.

Serbest tüketicilere elektrik satışı dışında piyasadaki diğer Enerji Şirketleriyle ikili anlaşmalar yoluyla enerji alış veya satışı gerçekleştirmektedir. Bununla birlikte, komşu ülkeler ile elektrik ithalat – ihracat yapma alternatifine de sahiptir.

 

 

HAKKIMIZDA

» Eksim Elektrik
» Misyon, Vizyon ve Değerler
» Eksim Grup
» İşletmedeki Santrallerimiz
» Devam Eden Projelerimiz
» Bilgi Toplumu Hizmetleri

EKSİM ABONELİK

» Serbest Tüketici miyim?
» Nasıl Geçiş Yaparım
» Gerekli Evraklar
» Eksim Tarifeler
» İndirimini Hesapla
» Teklif Alma

ONLİNE İŞLEMLER

» Müşteri Girişi
» Bayi Girişi

BİLGİ BANKASI

» Tedarikçilere Gelen Şikayetler
» Enerji Sözlüğü
» Elektrik Tarifeleri
» Sektörel Linkler
» Sıkça Sorulan Sorular

İLETİŞİM

» İletişim Bilgileri
 
Tüm hakları saklıdır. Copyright © 2014 - Eksim Enerji Web Tasarım Data1